Petrolejová lampa historické lesní sklo 908/1

Petrolejová lampa ze zeleného skla

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

  • ručně vyrobená petrolejová lampa
  • lampa je vyrobena z exklusivního zeleného skla
  • spodní část lampy – zelené sklo průměr 120 mm
  • střední část lampy – mosazný hořák s knotem
  • vrchní část lampy – teplovzdorné sklo
  • výška lampy 430 mm
  • do lampy používejte výhradně kvalitní český petrolej, který zaručuje optimální hoření

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo křišťálové, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Návod k používání lampy najdete zde:

Kód 908/1

2.650,00 

Jen 1 skladem

EAN: 9999993510041 Katalogové číslo: 4548 Kategorie: ,

Sklářské studio Nový Bor

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Jsme hrdi na naši bohatou historii, která sahá zpět několik generací. Naše rodinná sklářská tradice začala již před mnoha desítkami let. Od našeho zrodu jsme se věnovali uměleckému sklářství a postupem času jsme získali bezkonkurenční znalosti a dovednosti ve výrobě skla. Naše studio je jedním z nejstarších a nejuznávanějších sklářských studií v regionu. Po mnoho let jsme zkoumali historické techniky a zdokonalovali je, aby naše výrobky zářily autentičností a šarmem středověkého umění. Naše sklářské studio se specializuje na sklo „historizující″, které spojuje kouzlo středověkých technik s moderními tvary užitkového skla. Naše sklo zdobí domovy, interiéry a srdce lidí nejen v České republice, ale po celém světě.

Používání našeho výjimečného skla je nejen o estetickém zážitku, ale také o rozkoši pro vaše smysly. Když vezmete do ruky náš hutně tvarovaný výrobek, okamžitě ucítíte jemnost a hladkost povrchu, které přináší neuvěřitelný pocit pohodlí. Pokud hledáte nejen skvostná umělecká díla, ale i kousek historie, který do vašeho domova přinese krásu minulých dob, pak jste na správném místě.

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

Klidný plamen a přirozené světlo z petrolejové lampy bude Vaším společníkem ve chvíli odpočinku a relaxace

Další informace

Hmotnost 0,77 kg
Rozměry 21 × 14 × 28 cm