Petrolejová lampa historické lesní sklo 906/1/OPM

2.290 

Petrolejová lampa

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

  • ručně vyrobená petrolejová lampa
  • zelené sklo je zdobeno středověkou technikou tzv. maliny a optickým dekorem
  • spodní část lampy – zelené lesní sklo průměr 120 mm
  • střední část lampy – mosazný hořák s knotem
  • vrchní část lampy – teplovzdorné sklo
  • výška lampy 370 mm
  • do lampy používejte výhradně kvalitní český petrolej, který zaručuje optimální hoření

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo křišťálové, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Kód 906/1/OPM

Jen 1 skladem

Sklářské studio Krasglass

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí! Jsme hrdi na naši bohatou historii, která sahá zpět několik generací. Naše rodinná sklářská tradice začala již před mnoha desítkami let a dnes s láskou a vášní pokračuje v nových rukou. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Od našeho zrodu jsme se věnovali uměleckému sklářství a postupem času jsme získali bezkonkurenční znalosti a dovednosti ve výrobě skla. Po mnoho let jsme zkoumali historické techniky a zdokonalovali je, aby naše výrobky zářily autentičností a šarmem středověkého umění.

Naše studio je jedním z nejstarších a nejuznávanějších sklářských studií v regionu. Naše jméno je ztělesněním kvality, a proto si na nás zákazníci troufají jako na značku, na kterou se mohou spolehnout. Naše sklo zdobí domovy, interiéry a srdce lidí nejen v České republice, ale po celém světě.

Procházejíce se našimi dílnami, ucítíte historii a vášeň, kterou do každého kousku vkládáme. Sklářské umění je naše poslání, naše životní úsilí, a to je vidět v každém dokonalém detailu našich výrobků.

Každý náš kousek skla je unikátní dílo uměleckého řemesla. Když se na něj díváte, otevře se vám okno do historie, do doby, kdy umění sklářství ovládali mistři svého řemesla. A právě toto historizující sklo vám umožní propojit minulost s přítomností a dotvořit tak vaše domovy jedinečnou atmosférou.

Takže neváhejte a pojďte si užít požitek z používání našeho historizujícího skla, který vám přinese radost, eleganci a kouzlo minulosti do vašeho každodenního života.

Klidný plamen a přirozené světlo z petrolejové lampy bude Vaším společníkem ve chvíli odpočinku a relaxace.

Návod k obsluze lampy naleznete zde:

Další informace

Hmotnost 0,81 kg
Rozměry 22 × 22 × 14 cm
EAN: 9999993510034 Katalogové číslo: 4547 Kategorie: ,