Replika historického skla holba na pivo

575,00 

Replika historického skla holba na pivo
  • ručně vyrobená replika historické sklenice
  • vyznačuje se drobnými nerovnostmi a bublinkami ve skle, které jsou známkou ručního zpracování skla
  • výška sklenice 160 mm
  • průměr sklenice 85 mm
  • objem 650 mm
  • baleno v papírové krabičce z přírodního kartonu
  • doporučujeme pouze ruční mytí

Výrobce Sklářská huť ToMi Vrbno pod Pradědem

Vyprodáno

Ruční výroba historického skla 

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí.

Jsme hrdi na naši bohatou historii, která sahá zpět několik generací. Naše rodinná sklářská tradice začala již před mnoha desítkami let. Od našeho zrodu jsme se věnovali uměleckému sklářství a postupem času jsme získali bezkonkurenční znalosti a dovednosti ve výrobě skla. Naše studio je jedním z nejstarších a nejuznávanějších sklářských studií v regionu. Po mnoho let jsme zkoumali historické techniky a zdokonalovali je, aby naše výrobky zářily autentičností a šarmem středověkého umění. Naše sklářské studio se specializuje na sklo „historizující″, které spojuje kouzlo středověkých technik s moderními tvary užitkového skla. Naše sklo zdobí domovy, interiéry a srdce lidí nejen v České republice, ale po celém světě.

Používání našeho výjimečného skla je nejen o estetickém zážitku, ale také o rozkoši pro vaše smysly. Když vezmete do ruky náš hutně tvarovaný výrobek, okamžitě ucítíte jemnost a hladkost povrchu, které přináší neuvěřitelný pocit pohodlí. Pokud hledáte nejen skvostná umělecká díla, ale i kousek historie, který do vašeho domova přinese krásu minulých dob, pak jste na správném místě.

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

Další informace

Hmotnost 0,75 kg
Rozměry 14 × 22,5 × 11 cm
EAN: 9999993506259 Katalogové číslo: 3813 Kategorie: ,