Zelené sklo petrolejová lampa 9004/1

Petrolejová lampa ze zeleného skla
  • ručně vyrobená petrolejová lampička
  • lampička s ozdobným hořákem
  • sklo je zelenožluté barvy, bez bublin
  • cylindr je vyroben z čirého skla
  • výška lampy s cylindrem 170 mm
  • šířka lampy s uchem 120 mm
  • baleno v papírové krabici
  • doporučujeme používat výhradně český petrolej

Návod na údržbu a správné nastavení hořáku naleznete zde:

1.390,00 

Jen 1 skladem

EAN: 9999993510157 Katalogové číslo: 4559 Kategorie: ,

Sklářské studio z Nového Boru

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí. V převážné míře se vyrábí sklo „historizující“, kde na tvary užitkového skla a dalších se provádí dekory středověkých technik. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Nabízíme Vám exkluzivní kolekci limitovaných sérií petrolejových lampiček vytvořených uměleckými skláři ze sklářského studia v Novém Boru. Každý kousek nese v sobě ducha precizního uměleckého řemesla a jedinečnosti.

Naše moderní petrolejové lampy jsou vyrobeny z exkluzivního zeleného skla, který přidává jedinečný charakter našim výrobkům . Každý detail petrolejové lampy je pečlivě promyšlen a zdoben historickými prvky, čímž vytváříme unikátní spojení mezi minulostí a současností. Výsledek je něco, co nenajdete nikde jinde.

Každá lampa vyrobena na zakázku speciálně pro náš obchod, a Vy tím získáváte nejen elegantní doplněk do vaší sbírky, ale i unikátní kousek ručně vyrobeného skla, který vypráví svůj vlastní příběh. Nabízíme pouze limitované série, což zajišťuje, že budete vlastnit něco opravdu výjimečného.

Přineste do svého domova neopakovatelný kus umělecké sklářské tradice a nadčasové elegance s naší limitovanou sérií petrolejových lamp. Objednejte si je dnes a obohaťte své chvíle odpočinku a pohody při posezení se sklenkou dobrého vína ve společnosti svých přátel.

Další informace

Hmotnost 0,55 kg
Rozměry 18 × 16 × 11 cm