Sklenice na šampaňské Atlantis

878,00 

Sklenice na sekt a prosecco Atlantis Diamante
  • sklenice s elegantním ručním brusem
  • objem 260 ml
  • výška 267 mm, šířka 52 mm
  • elegantní a jemný brus
  • osázené křišťály Swarovski®
  • dárková krabička
  • set obsahuje 2 kusy
  • není možné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ruční v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW 4011.412

Jen 1 skladem

Sklenice na šampaňské a prosecco

Představujeme vám naše exkluzivní sklenice na šampaňské a prosecco, které ztělesňují dokonalou eleganci a luxus. Každá sklenice je vyrobena z prvotřídního křišťálu a jejich tvary odpovídají světovým trendům, podtrhují však jedinečnou jemnost a preciznost brusu. A to není vše – naše sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se jako diamanty, a to dělá každý doušek z nich nezapomenutelným okamžikem.

Slovenská firma Diamante, jež se specializuje na luxusní dárkové sklo, si zakládá na kvalitě a designu. Každá sklenice je pečlivě balena do luxusní dárkové krabičky s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů, které zdobí naše sklenice a zaručují jejich jedinečnost.

Výjimečné sklenice, které přinášíme na trh, nejsou pouze dokonalým doplňkem vašich oslav a večírků, ale také skvělým dárkem pro vaše blízké. Dopřejte si zářivou eleganci a špetku luxusu s našimi sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® od firmy Diamante. Každý doušek z těchto sklenic bude slavnostním přípitkem, který si budete užívat v každém okamžiku.

Oslavte život s našimi sklenicemi na šampaňské a prosecco a přidejte vašim slavnostním okamžikům jiný rozměr. Ukažte svůj vkus a styl a oživte váš interiér tímto nadčasovým doplňkem. Buďte trendoví a užívejte si každý okamžik s radostí a elegancí. Vyberte si naše sklenice a dejte vašim oslavám šmrnc luxusu s nejkrásnějším zábleskem krystalů.

Další informace

Hmotnost 0,69 kg
Rozměry 20 × 9 × 31 cm
EAN: 8586017255111 Katalogové číslo: 1507 Kategorie: ,