Sklenice na vino Venezia Diamante

852,00 

Sklenice na víno Swarovski Diamante Venezia
  • ručně broušené sklenice osázené křišťály Swarovski®
  • objem 470 ml
  • výška 238 mm, šířka 86 mm
  • dárková krabička
  • certifikát pravosti kamenů Swarovski®
  • balení obsahuje 2 kusy 
  • není možné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1418.502

Skladem

Sklenice na víno Diamante

Vítejte ve světě dokonalého vína a nezapomenutelných okamžiků! Představujeme vám naše exkluzivní sklenice na víno, které budou zářit na vašem stole jako krásné diamanty. Sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se, jako byste měli malé hvězdy ve své ruce. Tyto vzácné kamínky jsou pevně uchyceny na sklenicích speciálním adhezním materiálem, což garantuje jejich trvanlivost i při každodenním používání.

Naše renomovaná sklářská firma Diamante je synonymem pro kvalitní dárkové sklo. Sklenky jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálu, který zajišťuje jejich vysoký lesk a krásné zvonění při přípitku. Každá sklenice je elegantně balena do luxusní dárkové krabičky s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů, které zdobí naše sklenice.

Tyto výjimečné sklenice jsou nejen dokonalým doplňkem vašich oslav a večírků, ale také skvostným dárkem pro vaše blízké. Dopřejte si zářivou eleganci a špetku luxusu s našimi sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® a od firmy Diamante. Každý doušek z těchto sklenic bude slavnostním přípitkem, který si budete užívat v každém okamžiku. Tyto trendy sklenice budou krásným doplňkem vašeho interiéru a ukážou váš vkus vašim hostům.

Naberte každému okamžiku jiný rozměr s našimi sklenicemi na víno. Připojte se k nám a dejte svým oslavám šmrnc luxusu a nadčasové elegance. Naše sklenice jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat život v jeho plnosti a slavit každý okamžik s radostí a stylem. Vytvořte si nezapomenutelné chvíle s našimi sklenicemi na víno a užijte si každý doušek všemi smysly.

Další informace

Hmotnost 0,9 kg
Rozměry 29 × 12 × 25 cm
EAN: 8586017248984 Katalogové číslo: 1721 Kategorie: ,