La Rochere sklenice na espresso Troquet

668,00 

Ikonické sklenice La Rochere na espresso
  • vyrobeno z pevného skla, výborně drží teplotu nápoje
  • elegantní sklenice na espreso se budou vyjímat v každém interiéru
  • každá sklenice na jiný dekor
  • objem 100 ml
  • výška 60 mm
  • průměr 62 mm
  • sada obsahuje 4 ks sklenic
  • vhodné použití v myčce nádobí

Výrobce La Rochere Francie

Sklenice La Rochere přinášejí do vašeho každodenního života zcela nový rozměr elegance a kvality. Neformální, přesto nadčasově elegantní. Sklenice Troquet spojují čisté, moderní linie s duchem francouzského venkova. Sklenice na espresso La Rochere jsou tím nejlepším spojením krásy a funkčnosti. Zamilujete si je na první pohled, a co víc, budou vám dělat radost každý den. Prostě sklenice, které se staly součástí vašeho života. Sklenice na espresso La Rochere Troquet jsou elegantní, moderní a stvořené pro ty, kdo si chtějí dopřát ten nejlepší zážitek z kávy. Buďte v každém okamžiku jedineční s La Rochere.

Jen 1 skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 0,68 kg
Rozměry 13 × 13 × 7 cm
EAN: 3232870210082 Katalogové číslo: 4745 Kategorie: