La Rochere sklenice Abeille čirá

271,00 

Ikonická sklenice La Rochere 
  • vyrobeno z pevného skla
  • sklenice se širokým spektrem využití
  • vhodné na studené i horké nápoje
  • motiv Napoleonovy včelky
  • objem 460 ml
  • výška 160 ml
  • průměr 90 mm
  • vhodné použití v myčce nádobí

Výrobce La Rochere Francie

Veškeré každodenní sklo by mělo být stejně skvělé, odolné a všestranné jako tyto sklenice. Sklenice La Rochere si prostě zamilujete a oni vám to vrátí. Tyto vysoké sklenice mají elegantní, moderní siluetu, kterou zdobí napoleonské včely, které dodávají okamžitý šarm. Naplňte je svými oblíbenými ledovými nápoji nebo je použijte na nápoje, které jsou vám nejmilejší např. na koktejly a smoothie. Pokud máte rádi čaj, kávu, svařené víno nebo grog, i na to je sklenice Abeille připravena. Jednoduše vezměte čajový sáček, vložte do sklenky a zalijte horkou vodou. Pokud jste nedůvěřivý, k čajovému sáčku přidejte ještě kovovou lžičku, která zmírní teplotu vody. 

Skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 0,6 kg
Rozměry 9 × 9 × 16 cm
EAN: 3232870095139 Katalogové číslo: 1600 Kategorie: