La Rochere sklenice Abeille na víno barevné

1.135,00 

Ikonické sklenice na víno La Rochere
  • vyrobeno z pevného skla
  • motiv Napoleonovy včelky
  • objem 260 ml
  • výška 140 mm
  • průměr 80 mm
  • sada obsahuje 4 ks sklenic
  • vhodné použití v myčce nádobí

Výrobce La Rochere Francie

Veškeré každodenní sklo by mělo být stejně skvělé, odolné a všestranné jako tyto sklenice. Zdobené napoleonskou včelou jsou stejně dokonalé na džus jako na lihoviny, koktejly nebo horké nápoje. Tato neformální elegantní sklenice na nožce spojuje čisté, moderní siluety s vyraženými napoleonskými včelami pro současný vzhled francouzského venkova. Tyto barevné sklenice jsou skvělé, zábavné a výjimečně univerzální, ideální pro vaše oblíbená červená, bílá nebo růžová vína, ale i horké nápoje. Sklenice La Rochere si prostě zamilujete a oni vám to vrátí. Použijte je na víno, naplňte je svými oblíbenými ledovými nápoji nebo je použijte na nápoje, které jsou vám nejmilejší např. na koktejly. Pokud máte rádi kávu, svařené víno nebo grog, i na to je sklenice Abeille připravena. Jednoduše vezměte sklenku a nalijte horký nápoj. Pokud jste nedůvěřivý, přidejte ještě kovovou lžičku, která zmírní teplotu horkého nápoje.  

Skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 1,7 kg
Rozměry 18 × 18 × 15,5 cm
EAN: 3232870276736 Katalogové číslo: 1604 Kategorie: