La Rochere hrnek se sítkem a pokličkou

812,00 

La Rochere ikonický hrnek se sítkem na čaj 
  • vyrobeno z pevného skla
  • motiv Napoleonovy včelky
  • objem 280 ml
  • výška sklenice s pukličkou 123 mm
  • výška sklenice 120 mm
  • průměr sklenice 83 mm
  • vhodné použití v myčce nádobí

Výrobce La Rochere Francie

Veškeré každodenní sklo by mělo být stejně skvělé, odolné a všestranné jako sklo La Rochere. Infuser na čaj, perfektní dárek pro milovníky čaje, se může pochlubit širokým sítkem z nerezové oceli, který umožňuje čajovým lístkům expandovat a plně odhalit jejich aroma. Víko je vyrobeno z masivního dřeva pocházejícího z udržitelného hospodaření francouzských lesů. Víčko během louhování udržuje vodu horkou, poté slouží jako odkapávací miska. Elegantní a moderní, to je Tea Infuser z kolekce La Rochere Bee.

Jen 1 skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 0,562 kg
Rozměry 11,5 × 11,5 × 13,5 cm
EAN: 3232870284342 Katalogové číslo: 1596 Kategorie: ,