La Rochere hrnek s ouškem Abeille

246,00 

Ikonické hrnky La Rochere 
  • vyrobeno z pevného skla, dobrě drží teplotu horkého nápoje
  • motiv Napoleonovy včelky
  • sklenice se širokým spektrem využití
  • objem 280 ml
  • výška 114 mm
  • průměr 85 mm
  • vhodné použití v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce La Rochere Francie

Veškeré každodenní sklo by mělo být stejně skvělé, odolné a všestranné jako tyto sklenice. Tato neformální elegantní sklenice na nožce spojuje čisté, moderní siluety s vyraženými napoleonskými včelami pro aktualizovaný vzhled francouzského venkova. Sklenice La Rochere si prostě zamilujete a oni vám to vrátí. Tyto sklenice na nožce mají elegantní, moderní siluetu. Použijte je na čaj a kávu, naplňte je svými oblíbenými horkými nebo studenými nápoji. Pokud máte rádi kávu, svařené víno nebo grog, i na to je sklenice Abeille připravena. Jednoduše vezměte sklenku a nalijte horký nápoj. Pokud jste nedůvěřivý, přidejte ještě kovovou lžičku, která zmírní teplotu horkého nápoje. Tyto sklenice na jsou skvělé a výjimečně všestranné.

Skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 0,40 kg
Rozměry 11,5 × 11,5 × 11,5 cm
EAN: 3232870231841 Katalogové číslo: 4770 Kategorie: