La Rochere džbán Abeille

730,00 

Ikonický džbán La Rochere 
  • vyrobeno z pevného skla
  • motiv Napoleonovy včelky
  • objem 1000 ml
  • výška 220 ml
  • průměr 110 mm
  • vhodné použití v myčce nádobí

Výrobce La Rochere Francie

Veškeré každodenní sklo by mělo být stejně skvělé, odolné a všestranné jako tento džbán. Elegantní víceúčelový džbán zdobený napoleonskou včelou má elegantní rukojeť, která umožňuje plynulé nalévání. Použijte jej k nabídce limonády, ledového čaje nebo vody a vína u stolu.

Jen 1 skladem

Sklárna La Rochere

La Rochere vyrábí řemeslné sklo v srdci Francie již více než 500 let a je tak nejstarší nepřetržitě fungující sklářskou továrnou v Evropě.
Společnost je uznávána po celém světě pro navrhování a výrobu autentického, vysoce kvalitního skla ve francouzském stylu pro dnešní moderní domov. Veškeré sklo La Rochere, aktualizované pro dnešní životní styl, lze mýt v myčce nádobí. Designéři a skláři La Rochere spolupracují na vytváření svěžích návrhů pro každodenní život a zvláštní příležitosti. Každý kousek je inspirovaný francouzskou kuchyní, kulturou, uměním a stylem evokuje jak ležérní pohodlí, tak moderní eleganci. Návrháři se také inspirují historickými archivy společnosti a dodávají klasický šarm současným vzorům a siluetám. La Rochere si získala věrné příznivce po celém světě svými podpisovými kolekcemi, jako je nejprodávanější kolekce Napoleon Bee, milovaná kolekce Versailles a výrazná kolekce Lyonnais.

Další informace

Hmotnost 1,158 kg
Rozměry 13,5 × 13,5 × 19,5 cm
EAN: 3232870163692 Katalogové číslo: 1599 Kategorie: