Dárková láhev Vrtulník

1.193,00 

Dárková láhev Vrtulník

  • obsahuje pálenku Delis švestka 40%
  • objem 0,2 l
  • délka 345 mm
  • šířka 100 mm
  • výška 155 mm
  • model je umístěn v dárkové dřevěné krabičce opatřené průhlednými stěnami

Jen 1 skladem

Dárky pro muže

Pro všechny muže, kteří mají slabost pro auta, stroje a kvalitní pálenku, máme dokonalý dárek, který vám přinese radost a zároveň vám zahřeje srdce. Naše dřevěné modely aut a strojů jsou nejen skvělým zobrazením technického umění, ale také skvělým způsobem, jak oslavit váš smysl pro dobrodružství a vášeň pro mechaniku.

Každý dřevěný model skrývá v sobě něco nečekaného - lahvičku švestkové pálenky, která je pečlivě vyrobená a zralá na dokonalou chuťovou lahůdku. Tato lahvička pálenky je tajemným pokladem, který čeká na to, až jej objevíte. Můžete si dopřát skvělý zážitek ve chvíli, kdy se rozhodnete model otevřít a ochutnat tento lahodný nápoj.

Tyto dřevěné modely aut a strojů nejsou pouze hračkami pro muže, jsou to skvělé umělecké kusy, které zdobí váš interiér a připomínají vám váš smysl pro detail a krásu strojů. Jsou ideálním dárkem pro milovníky automobilů, inženýry, technické nadšence a všechny, kteří si váží kvality.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost udělat někomu radost a přinést do jeho života kombinaci vášně, umění a lahodného požitku. Naše dřevěné modely aut a strojů s ukrytou láhví pálenky jsou více než jen hračkami – jsou to předměty, které budou vášnivým sběratelem a znalcem náležitě oceněny.

Další informace

Hmotnost 1,15 kg
Rozměry 35 × 10 × 15,5 cm
EAN: 8592567001207 Katalogové číslo: 1174 Kategorie: