Čokoládové figurky Rtěnky

139 

Dárková sada čokoládových figurek Rtěnky

  • dekorované figurky
  • vyrobeno z mléčné čokolády
  • hmotnost 55 g
  • výška balení 105 mm
  • délka balení 145 mm
  • uchovávejte v suchu a chladu

Výrobce Weibler Confiserie Německo

Vážení a milý zákazníci, čokoládu odesíláme od pondělí do středy. Do dopravy ve středu se dostane objednávka přijatá nejpozději v úterý do 17-ti hodin. Chceme se tím vyhnout skladování přes víkend na přepravím depu, kde nejsou zaručeny dobré tepelné podmínky. Máte tak jistotu, že Vám čokoláda bude doručena v prvotřídní kvalitě.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko (18%), kakaová hmota, sušená smetana, emulgátor: sójový lecitin; vanilkový extrakt. Přírodní barvivo dekoru: Karmín, paprikový extrakt.

Nutriční hodnoty ve 100g: energetická hodnota 2405kJ / 577 kcal, tuk 38g (nasycené mastné kyseliny 23g), sacharidy 53g (cukr 53g), bílkoviny 5,6g, sůl 0,16g.

Možné stopy: lískové ořechy, mandle.

Skladem

O čokoládě

Kakaové boby, výchozí surovina pro výrobu čokolády, pocházejí z Jižní Ameriky. První zmínky o kakaových bobech jsou spojeny s mayskou civilizací. Mayové kakaové boby pěstovali a čile s nimi obchodovaly. Kakaové boby se dokonce používaly jako platidlo. V roce 1502 po objevení Ameriky se díky Kryštofu Kolumbovi dostaly kakaové boby do Španělska. U dvora císaře Montezumy se z kakaových bobů, které se nejprve upražily a následně rozdrtily začal připravovat nápoj s názvem Xocolatl. Protože nápoj byl velice hořký a nikomu příliš nechutnal, začal se ochucovat medem a kořením, převážně vanilkou. Ve studeném nápoji však koření nevonělo a tak se nápoj začal ohřívat....Od této chvíle už se jen pracovalo na tom, aby čokoláda získala podobu, jak ji známe dnes.

Další informace

Hmotnost 0,084 kg
Rozměry 14,5 × 10,5 × 2 cm
EAN: 4039198654227 Katalogové číslo: 4421 Kategorie: