Zvěrokruh Býk gold

510,00 

Dárková figurka znamení Býk

  • cínová figurka s broušeným českým křišťálem
  • cínové kovodíly jsou jemně pozlacené
  • výška figurky 46 mm
  • šířka figurky 20 mm
  • hloubka figurky 20 mm

Dárková figurka osobního astrálního znamení je něco, co nese hluboký význam pro každou osobnost a jeho životní cestu. Každé znamení má své vlastní charakteristické rysy a potřeby, které mohou být osvícením na jeho cestě. Dárková figurka astrální znamení není jen předmět, ale i dar moudrosti a poznání. Pamatuj, že nejdůležitější je spojení s tím, co ti dává smysl a radost. Tímto darem se můžeš nejen lépe poznat, ale také prozkoumat svoji cestu k osobnímu růstu a štěstí.

Jen 1 skladem

Astrální znamení Býk

Znamení Býk je druhým znamením zvěrokruhu a je spojeno s daty narození mezi 20. dubnem a 20. květnem. Charakteristika tohoto znamení zdůrazňuje několik klíčových rysů a vlastností, které jsou typické pro lidi narozené v tomto období:

Stabilita a trpělivost: Býci jsou známí svou silnou touhou po stabilitě a trpělivostí. Mají schopnost dlouhodobě pracovat na svých cílech a jsou schopni snášet obtíže a vyčkávat.

Smysl pro praktičnost: Býci jsou velmi praktičtí a mají tendenci se řídit racionálními rozhodnutími. Zajímají se o konkrétní věci a reálné výsledky.

Hodnota bezpečí: Mají silný smysl pro finanční bezpečí a majetek. Ochrana svých majetků je pro ně důležitá.

Fyzická síla a vytrvalost: Jsou fyzicky odolní a mají většinou dobrou fyzickou kondici. Jsou schopni vytrvalé práce a vykonávání fyzicky náročných úkolů.

Věrnost a spolehlivost: Jsou velmi věrní ve vztazích a spolehliví ve svých závazcích. Přátelé a rodina se na ně mohou spolehnout.

Smysl pro krásu: Býci obvykle mají výborný estetický smysl. Jsou schopni ocenit krásu v umění a přírodě.

Ochota změny: Někdy mohou být značně odolní vůči změnám a mohou potřebovat více času na adaptaci na nové situace.

Celkově jsou Býci známi svou stabilitou, trpělivostí a praktičností. Jsou to jedinci, kteří hledají bezpečí a majetek, a jsou schopni tvrdě pracovat na dosažení svých cílů.

Další informace

Hmotnost 0,04 kg
Rozměry 6 × 6 × 7,5 cm
EAN: 8590904205028 Katalogové číslo: 4802 Kategorie: ,