Sklenice na šampaňské Black Diamante

966,00 

Flétny na sekt Black Diamante

  • moderní sklenice na šampaňské v černé barvě
  • objem 210 ml
  • výška 236 mm, šířka 64 mm
  • osázené křišťály Swarovski®
  • dárková krabice
  • sada obsahuje 2 kusy
  • nevhodné do myčky nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1055.412

Skladem

Sklenice Diamante zdobené broušenými krystaly

Představujeme vám sklenice na šampaňské, které zaujmou svým krásným designem a nadčasovou elegancí. Naše sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se jako diamanty. Každý kámen je aplikován speciálním adhezním materiálem a procesem, který zaručuje, že zůstanou pevně na svém místě i při běžném používání. Odlesky těchto krystalů vytvoří z každé chvíle s našimi sklenicemi nezapomenutelný okamžik.

Renomovaná sklářská firma Diamante je synonymem pro kvalitní dárkové sklo. Sklenky jsou vyrobeny výhradně z kvalitního křišťálu, který zajišťuje vysoký lesk a krásné zvonění při přípitku. Slovenská firma Diamante klade velkou pozornost na prezentaci svých výrobků. Každá sklenice je elegantně balena do přesně zpracovaných dárkových krabiček s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů.

Dopřejte si tyto výjimečné sklenice, které přinášejí do vašeho života zářivou eleganci a špetku luxusu. Každý doušek z těchto sklenic bude nejen slavnostním přípitkem, ale také vzácným prožitkem, který si budete užívat v každém okamžiku. Se sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® a od firmy Diamante si vytvoříte nezapomenutelné chvíle a zároveň získáte skvostné dárky pro vaše blízké. Díky jejich nadčasovému designu jsou tyto sklenice také trendy doplněk, který ozdobí vaši domácnost a ukáže váš vkus vašim hostům.

S našimi sklenicemi na ˇšampaňské nabere každý slavnostní okamžik jiný rozměr a stane se pro vás i vaše blízké nezapomenutelným zážitkem. Připojte se k nám a dejte svým oslavám šmrnc luxusu a stylu. Naše sklenice na šampaňské jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat život v jeho plnosti a slavit každý okamžik s elegancí a radostí. Tyto unikátní sklenice jsou navrženy tak, aby perfektně ladily s moderním interiérem, zejména s kombinací bílých a černých prvků.

EAN: 8584007013550 Katalogové číslo: 1784 Kategorie: ,