Šálek s podšálkem espresso Klimt Strom života

709,00 

Šálek s podšálkem na espresso

  • porcelánový šálek s podšálkem s dekorem slavného Klimtova obrazu Strom života
  • objem šálku 100 ml
  • průměr podšálku 125 mm
  • baleno v dárkové krabičce
  • nelze používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce Carmani®

Jen 1 skladem

Šálek s podšálkem Gustav Klimt

Představujeme vám exkluzivní porcelánový šálek s podšálkem, který nese ducha uměleckého mistra Gustava Klimta. Inspirací pro jeho dekoraci se stalo ikonické Klimtovo dílo "Strom života" a výsledek je nádherně dekorovaný šálek, který přináší umění a eleganci do každodenního rituálu pití kávy.

Tento šálek je více než jen nádoba na kávu. Je to kus uměleckého dědictví, který zdobí váš stůl a zároveň vás vtahuje do světa Gustava Klimta. Na jemném porcelánu najdete motivy "Stromu života", které jsou zpracovány s neuvěřitelnou precizností a láskou k detailu, stejně jako v Klimtových obrazech.

S tímto šálkem můžete zahájit každý den s kávou, která ještě víc povznese váš duševní stav. Šálek s podšálkem se zabalen v elegantním papírovém kufříku a to z něj dělá dokonalý dárek pro milovníky umění a kávy, spojující vkus a historii v jednom.

Přiveďte do svého domova kousek Gustava Klimta s naším porcelánovým šálkem s podšálkem inspirovaným "Stromem života". Každý doušek kávy se stane uměleckým zážitkem a každý okamžik za šálkem bude plný nádhery. Užijte si neopakovatelnou kombinaci umění a kávy.

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Rozměry 25,5 × 9,5 × 16,5 cm
EAN: 5907580091099 Katalogové číslo: 4853 Kategorie: , , Štítek: