Přírodní mýdlo pro kutily

Přírodní mýdlo pro kutily

Přírodní mýdlo pro kutily účinně odstraní vytrvalou špínu z vašich rukou a zároveň kůži na rukou po intenzivní práci ošetří. Ruce poškozené prací jsou díky tomuto mýdlu minulostí. Obsahuje také Ox Gall uznávaný pro svou čistící účinnost, a také citronový esenciální olej, který je antiseptický.
 
  • přírodní glycerin a a prášek z olivových pecek odstraní špínu vašich rukou a zanechá ochrannou vrstvu
  • Bio bambucké máslo pro zjemnění pokožky
  • olivový olej pro hydrataci a výživu pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky
  • bez parabenů
  • příjemně provoní vaši pokožku na celý den
  • váha 100g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: palmojádrový olej, voda, olivový prášek ze semínek, bambucké máslo, olej z kůry citronu, glycerin, žlučový prášek extrakt, chlorid sodný, parfém  

184,00 

Skladem

EAN: 3760231806006 Katalogové číslo: 4439 Kategorie: , ,

Mýdlo pro kutily

Ručně vyráběné mýdlo je speciálně navrženo pro muže kutily. Díky prášku z olivových jader je toto peelingové mýdlo ideální pro důkladné čištění rukou. Už žádné špinavé ruce a popraskané ruce. Mýdlo obsahuje přírodní složky pro účinné rozpouštění mastné špíny. Díky pěstícím přírodním rostliným olejům je šetrné k pokožce, kterou hydratuje a vyživuje.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,16 kg
Rozměry 7,5 × 7,5 × 7,5 cm