Přírodní mýdlo Citronnella

184 

Přírodní mýdlo Citronnella

Přírodní mýdlo Citronnella obsahuje esence z květů pelargonie a citronnelly. Tyto dvě rostliny jsou přírodním repelentem vysoce odpuzujícím hmyz. Při pravidelném používání mýdla se vám veškerý hmyz bude zdaleka vyhýbat. Vaše pokožka bude díky pěstícím olejům též kvalitně vyživena.
  • Bio bambucké máslo pro zjemnění pokožky
  • olivový olej pro hydrataci a výživu pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky
  • bez parabenů
  • příjemně provoní vaši pokožku na celý den
  • váha 100g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: voda, palmový olej, cymbopogon winterianus (citronella) bylinný olej, bambucké máslo, olivový olej, pelargónie olej, glycerin, chlorid sodný

Skladem

Mýdlo Citronnella pro přirozenou ochranu před hmyzem

Ručně vyráběné mýdlo je speciálně navrženo pro všechny které obtěžuje hmyz. Mýdlo obsahuje přírodní oleje z květů pelargonie a citronnellu, které přirozeně odpuzují nepříjemný hmyz. Už žádné štípance díky používání repelentního mýdla. Pěstící přírodní rostlinné oleje jsou šetrné k pokožce, kterou hydratují a vyživují.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,16 kg
Rozměry 7,5 × 7,5 × 3,7 cm
EAN: 3760231806013 Katalogové číslo: 4440 Kategorie: , ,