Přírodní mýdlo Citronnella

Přírodní mýdlo Citronnella

Přírodní mýdlo Citronnella obsahuje esence z květů pelargonie a citronnelly. Tyto dvě rostliny jsou přírodním repelentem vysoce odpuzujícím hmyz. Při pravidelném používání mýdla se vám veškerý hmyz bude zdaleka vyhýbat. Vaše pokožka bude díky pěstícím olejům též kvalitně vyživena.
  • Bio bambucké máslo pro zjemnění pokožky
  • olivový olej pro hydrataci a výživu pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky
  • bez parabenů
  • příjemně provoní vaši pokožku na celý den
  • váha 100g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: voda, palmový olej, cymbopogon winterianus (citronella) bylinný olej, bambucké máslo, olivový olej, pelargónie olej, glycerin, chlorid sodný

179,00 

Skladem

EAN: 3760231806013 Katalogové číslo: 4440 Kategorie: , ,

Mýdlo Citronnella pro přirozenou ochranu před hmyzem

Ručně vyráběné mýdlo je speciálně navrženo pro všechny které obtěžuje hmyz. Mýdlo obsahuje přírodní oleje z květů pelargonie a citronnellu, které přirozeně odpuzují nepříjemný hmyz. Už žádné štípance díky používání repelentního mýdla. Pěstící přírodní rostlinné oleje jsou šetrné k pokožce, kterou hydratují a vyživují.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,16 kg
Rozměry 7,5 × 7,5 × 3,7 cm