Hydratační krém na ruce Mandle

149,00 

Přírodní krém na ruce s ochranou proti vysoušení pokožky

  • Bio bambucké máslo pro zdravou pokožku
  • olivový olej pro ochranou bariéru pokožky
  • alantoin zklidní drobná podráždění a uvolní napětí kůže
  • Bio hroznový olej bohatý na antioxidanty bojuje proti stárnutí
  • bez parabenů
  • objem 30ml

Krém pro denní použití. Naneste množství krému na předem vyčištěnou dlaň a lehce vmasírujte.

Minimálně 96% ingrediencí v krému je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: voda, bambucké máslo, prášek z aloe vera, glycerin, extrakt z květů měsíčku, kyselina citrónová, benzoát sodný, tokoferol, alantoin, kumarin

Skladem

Manufaktura La Savonnerie De Nyons

La Savonnerie de Nyons je řemeslná společnost, která vyrábí mýdlo a kosmetiku. Manufaktura sídlí přímo v srdci  oblasti Drôme Provencales, kde rostou doslova olivovníkové plantáže a právě olivový olej té nejlepší kvality spolu s květovými esencemi tvoří základ těchto mýdel. Tradice výroby mýdla se datuje od roku 1591 a výroba se do dnešních dnů odehrává výhradně ve Francii. Mýdlové krabičky navrhl místní umělec z Nyons Luca Mazano a znázorňují nostalgii ze života v Paříži a v Provence ve třicátých letech. La Savonnerie De Nyons vás zve k objevení originality a důmyslnosti svých výrobků, které potěší vaše smysly.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a  olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,04 kg
Rozměry 12 × 5 × 3 cm
EAN: 3760231807133 Katalogové číslo: 1360 Kategorie: ,