Francouzské přírodní mýdlo Jahoda

69 

Francouzské přírodní mýdlo Jahoda
  • BIO bambucké máslo
  • olivový olej
  • výtažky z plodů jahod
  • bez parabenů
  • udržuje vysoce hydratovanou pokožku
  • každodenní použití ruce, obličej a tělo
  • váha 100g

Napěňte mýdlo rozetřením na vlhkou pokožku. Opláchněte čistou vodou. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Složení: palmát sodný palmojádrový sodík aqua (voda) parfém (vůně) kyselina z palmových jader butyrospermum parkii (bambucké máslo) máslo* olea europaea (olivový) ovocný olej glycerin chlorid sodný tetrasodný edta tetrasodný etidronát diethylhexyl sulfosukcinát sodný síran sodný ci 12490 ci 12490 ci 12490 ci 12490 ci 12490 0172 ci 191401 (red 33 lake) * přísada z ekologického zemědělství

Jen 1 skladem

Francouzské přírodní mýdlo Jahoda

Vonné mýdlo Jahoda obsahuje výtažky z jahod, dále je obohaceno bambuckým máslem a olivovým olejem. Tyto dvě složky s hydratačními a regeneračními vlastnostmi dodávají vaší pokožce pružnost, hydrataci a poskytují přirozenou ochranu před vnějšími vlivy.

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
EAN: 3376023180713 Katalogové číslo: 1279 Kategorie: ,