Figurka zlaté prasátko s broušeným křišťálem

338,00 

Dárková figurka zlaté prasátko

  • cínová figurka s broušeným českým křišťálem
  • cínové kovodíly jsou jemně pozlacené
  • výška figurky 26 mm
  • šířka figurky 20 mm
  • délka figurky 35 mm

Jiskřící pozlacené symbolické figurky zdobené precizně broušenými křišťály přenášejí do vaší mysli kouzlo nejkrásnějších chvilek. Tyto malé zářivé umělecké skvosty jsou důkazem lidské tvořivosti, krásy, luxusu a elegance, které oživí vaše prostory a zanechají nezapomenutelný dojem.

Skladem

Pozlacené dárkové figurky

Vítejte v srdci české bižuterie v Jablonci nad Nisou, kde vznikají unikátní dárkové a upomínkové figurky, které okouzlují svou krásou a elegancí. Každá figurka je vytvořena s láskou a péčí, a to s využitím vysoce kvalitních materiálů jako je slitina cínu a tradičních řemeslných dovedností, které jsou nezbytné pro ruční odlévání těchto nádherných figurek.

Naše figurky jsou zhotoveny ze slitiny cínu a broušeného křišťálu, který přináší do vašeho života jasný lesk a pozitivní energii. Křišťál je doplněn o cínové kovodíly, které jsou jemně galvanicky pozlacené 24-karátovým zlatem, nebo postříbřené, což jim dodává exkluzivitu a noblesu.

Naše figurky představují různá zvířata a symboly, které jsou oblíbené mezi lidmi. Každá z nich má svůj vlastní význam a sdělení. Jsou ideálním dárkem pro každou příležitost, ať už chcete vyjádřit lásku, přátelství, či poděkování.

Dovolte nám, abychom vám přinesli kousek českého řemesla a krásy do vašeho života. Naše figurky jsou více než jen dekorací – jsou to malé umělecké skvosty, které zvýrazní vaši jedinečnost a vkus.

Další informace

Hmotnost 0,03 kg
Rozměry 4,5 × 4,5 × 3 cm
EAN: 8590904229000 Katalogové číslo: 4795 Kategorie: , Štítek: