Kamenný sloup Příbram

Dárky & dárečky od srdce

Chcete potěšit své blízké, rodinu, přátelé nebo obchodní partnery? Hledáte inspiraci pro vánoční dárky? Přejete si odměnit Vaše kolegy nebo zaměstnance za celoroční spolupráci? Potřebujete pro ně něco originálního, co překvapí, a ještě k tomu skvěle chutná?

V našem kamenném obchodě, v historické části města Příbrami, kde působíme již od roku 1999, pro Vás máme velké množství různých výrobků. Delikates, ze kterých Vám rádi vyrobíme originální dárkové balíčky, nebo chcete-li dárkové koše. Součástí Vašeho dárku může být například vynikající moravské víno z nabídky našich obchodních partnerů, ke kterým patří vinařství Binder, Štěpánek, Volařík, Špalek, Fasora a další.

Radost určitě udělá směs kvalitní čerstvě pražené kávy, pěstované v Brazílii, Jižní a Střední Americe. Vyhlášené řecké černé olivy s příjemně jemnou chutí v kombinaci se sýrem Pecorino s mandlemi. Pro milovníky čaje máme například pravý černý čaj Royal Ceylon, zelený čaj Thurson Kandy Bliss a English Tea Earl Grey s bergamotem. Velmi oblíbené jsou mini salámky s lískovými oříšky LE Galibier, Davelská šunková tlačenka, sázavská pálivá klobása a samozřejmě uherák!

V našem sortimentu kromě pochutin a nápojů, také naleznete originální hrníčky a podšálky se zvířecími nebo květinovými motivy, figurky a sklenice od společnosti Swarovski, francouzská mýdla a to vše můžete dostat v krásném ratanovém koši.

Hitem letošního roku je dárkový koš Excelent, obsahuje špičkové produkty pro náročné. Prvotřídní víno z vyhlášeného vinařství Kadrnka, jemné paštiky Kadrnka, čistý destilát z Pálenice Zubří na Valašsku, luxusní čokoládové pralinky Noble a samozřejmě sušené maso a vyzrálý sýr, které neodmyslitelně patří ke sklence dobrého vína.

Dárkové balíčky pro Vás připravujeme s láskou a na vlastní přání každého zákazníka.

Můžete nahlédnout do našeho e-shopu a najít inspiraci pro Vaše dárky.

Budeme rádi, když nám zavoláte nebo napíšete, pro koho hledáte dárek, a my Vám
rádi pomůžeme s výběrem produktů, které pak naaranžujeme, zabalíme a doručíme po
celé České republice.

Kamenný obchod v Příbrami

Navštivte naši prodejnu a rozmazlete své chuťové pohárky

Adresa

nám. T. G. Masaryka 142,
261 01 Příbram

}

Otevírací doba

pondělí - pátek:
8:00 - 17:30 hod.
sobota: 8:00 - 12:00 hod.

Kontakty a objednávky balíčků

Telefon: +420 318 627 149
Mobil: +420 602 386 162
E-mail: info@kamennysloup.cz

Napište nám

2 + 7 =