Dárkový koš Excelent

3.999,00 

Dárkový koš Excelent

Dárkový koš Excelent obsahuje špičkové produkty pro náročné . Prvotřídní víno z vyhlášeného vinařství Kadrnka, jemné paštiky Kadrnka, čistý destilát z Pálenice Zubří na Valašsku, luxusní čokoládové pralinky Noble a samozřejmě sušené maso a vyzrálý sýr, které neodmyslitelně patří ke sklence dobrého vína.

Koš není možné zaslat přepravní službou, pouze k vyzvednutí na prodejně.

Koš obsahuje:

Johanniter MZV 2019 Vinařství Kadrnka
Víno má jasně zlatavou a zářivou barvu pěkné viskozity. Vůně je velmi bohatá, kde se mísí výrazná ovocitost, květnatost a minerální závěr. Jsou cítit zralé meruňky, hrušky, přezrálý chlupatý angrešt, žlutý meloun či květy heřmánku. Chuť je krásně živá, šťavnatá a opulentní. Dominují opět šťavnaté meruňky, zralý cukrový meloun, mango s pěkně slaným závěrem. Hrozny byly napadeny z 50 % Botrytis cinerea. Víno bylo mícháno 5 měsíců na kvasnicích v nerezi, a pak se do naplnění rozdýchalo v akátovém sudu.
Ryzlink vlašský Staré keře PS 2019 Vinařství Kadrnka
Víno je zlatožluté barvy a vysoké viskozity. Vůně je velmi bohatá, kde se mísí přezrálé červené grepy, sušené luční seno, čerstvě vytočený akátový med, sušené rozinky a sladké koření s minerálním závěrem. Chuť je velmi komplexní a opulentní. Dominuje přezrálé žluté ovoce, med, sušený ananas a meruňky. Dochuť je velmi živá, šťavantá a krásně slaná. Hrozny jsou z 51 let staré vinice a byly napadeny z 60 % Botrytis cinerea. Sbírány byly nadvakrát a zdravá část macerovala v lisu 10 hodin a poté byla vylisována. Botrytická část byla okamžitě lisována. vína kvasila a zrála 5 měsíců v akátovém sudu a zbytek v nerezové nádobě. Před naplněním bylo víno po doškolení sceleno.
Merlot MZV 2018 Vinařství Kadrnka

Hrozny vyrostly a dozrály v Březí na Ořechové hoře. Dále kvasily a macerovaly v otevřených kádích 72 dnů. Po vylisování víno zrálo 15 měsíců ve velkém sudu a v sudech barrique. Merlot je tak výrazně ovocitý s tóny zralých švestek, lískového oříšku, horkého makového závinu a nádechem hořké čokolády. Chuť je jemně kořenitá s tóny sušených švestek, višní a kávového zrna.

Pravý ovocný destilát z meruněk Pálenice Zubří

Sušené maso

Moravská domácí paštika Kadrnka 3 kusy

Sýr italský Parmigiano Reggiano

Sýr holandský Gouda Rembrandt

Bonboniéra Noble 200 g

Ratanový koš s uchem

 

 

 

Další informace

Hmotnost 9 kg