Souprava sklenic a džbánu Vinný hrozen

3.520 

Elegantní sklenice na víno a džbán na víno s hrozny

Dopřejte si servírování vína nebo některého z vašich oblíbených nápojů z našich exkluzivních pohárů vyrobených s láskou a uměleckým nadáním. Sklenice z šedého křišťálu jsou atraktivní a budou se vyjímat v moderních i starobylých interiérech. Sklenice z šedého křišťálu s historickými prvky jsou originální a sklárna v Novém Boru je vyrobila v limitované sérii pro náš obchod.

  • ručně vyrobené poháry s historickými prvky
  • poháry jsou zdobeny jemným dekorem hroznu
  • křišťálové sklo s jemným nádechem šedé barvy
  • výška sklenice 165 mm
  • objem sklenice 250 ml
  • výška džbánu 280 mm
  • sada obsahuje 2 kusy sklenic a džbán
  • baleno v dárkové krabici
  • není vhodné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ruční v jemném saponátu

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo zelené, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Kód 1116/1480/VN

Skladem

Sklářské studio z Nového Boru

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Nabízíme Vám exkluzivní kolekci limitovaných sérií sklenic a džbánků vytvořených uměleckými skláři ze sklářského studia v Novém Boru. Každý kousek nese v sobě ducha precizního uměleckého řemesla a jedinečnosti.

Naše moderní sklenice a džbánky jsou vyrobeny z exkluzivního šedého křišťálu, který přidává šmrnc každému okamžiku. Každý detail je pečlivě promyšlen a zdoben historickými prvky, čímž vytváříme unikátní spojení mezi minulostí a současností. Výsledek je něco, co nenajdete nikde jinde.

Každá sklenice i džbán je vyrobena na zakázku speciálně pro náš obchod, a Vy tím získáváte nejen elegantní doplněk do vaší sbírky sklenic, ale i unikátní kousek, který vypráví svůj vlastní příběh. Nabízíme pouze limitované série, což zajišťuje, že budete vlastnit něco opravdu výjimečného.

Přineste do svého domova neopakovatelný kus umělecké sklářské tradice a nadčasové elegance s naší limitovanou sérií sklenic a džbánků. Objednejte si je dnes a obohaťte své posezení sklenkou, která je stejně jedinečná jako vy.

Další informace

Hmotnost 1,65 kg
Rozměry 25 × 38 × 12,5 cm
EAN: 9999993511475 Katalogové číslo: 5107 Kategorie: ,