Replika historického skla půllitr s rádlovou spinou

542,00 

Replika historického skla půllitr s rádlovou spinou
  • ručně vyrobená replika historické sklenice
  • vyznačuje se drobnými nerovnostmi a bublinkami ve skle, které jsou známkou ručního zpracování skla
  • výška sklenice 200 mm
  • průměr sklenice 85 mm
  • objem 680 mm
  • baleno v papírové krabičce z přírodního kartonu
  • doporučujeme pouze ruční mytí

Výrobce Sklářská huť ToMi Vrbno pod Pradědem

Skladem

Ruční výroba historického skla Vrbno pod Pradědem

Jsme hrdi na naši bohatou historii, která sahá zpět několik generací. Naše rodinná sklářská tradice začala již před mnoha desítkami let. Od našeho zrodu jsme se věnovali uměleckému sklářství a postupem času jsme získali bezkonkurenční znalosti a dovednosti ve výrobě skla. Naše studio je jedním z nejstarších a nejuznávanějších sklářských studií v regionu. Po mnoho let jsme zkoumali historické techniky a zdokonalovali je, aby naše výrobky zářily autentičností a šarmem středověkého umění. Naše sklářské studio se specializuje na sklo „historizující″, které spojuje kouzlo středověkých technik s moderními tvary užitkového skla. Naše sklo zdobí domovy, interiéry a srdce lidí nejen v České republice, ale po celém světě.

Používání našeho výjimečného skla je nejen o estetickém zážitku, ale také o rozkoši pro vaše smysly. Když vezmete do ruky náš hutně tvarovaný výrobek, okamžitě ucítíte jemnost a hladkost povrchu, které přináší neuvěřitelný pocit pohodlí. Pokud hledáte nejen skvostná umělecká díla, ale i kousek historie, který do vašeho domova přinese krásu minulých dob, pak jste na správném místě.

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

Další informace

Hmotnost 0,6 kg
Rozměry 12 × 25,5 × 11,5 cm
EAN: 9999993506242 Katalogové číslo: 3814 Kategorie: ,