Šálek s podšálkem espresso Klimt Polibek

1.076,00 

Šálek s podšálkem na kávu

  • porcelánový šálek s podšálkem s dekorem slavného Klimtova obrazu Polibek
  • objem šálku 125 ml
  • průměr podšálku 130 mm
  • sada obsahuje 2 ks šálků s podšálkem
  • baleno v dárkové krabičce
  • nelze používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce Carmani®

Skladem

Šálek s podšálkem Gustav Klimt

Představujeme vám exkluzivní soupravu porcelánových šálků s podšálkem, který nese ducha uměleckého mistra Gustava Klimta. Inspirací pro jeho dekoraci se stalo ikonické Klimtovo dílo Polibek a výsledkem je nádherně dekorovaný šálek, který přináší umění a eleganci do každodenního rituálu pití kávy.

Tento šálek je více než jen hrnek na kávu. Je to kus uměleckého dědictví, který zdobí váš stůl a zároveň vás vtahuje do světa Gustava Klimta. Na jemném porcelánu najdete motiv obdivovaného díla Polibek, který je vyobrazen s neuvěřitelnou precizností a láskou k detailu, stejně jako v Klimtových obrazech.

S tímto šálkem můžete zahájit každý den s kávou, která ještě více povznese váš duševní stav. Šálek s podšálkem se zabalen v elegantním papírovém kufříku a to z něj dělá dokonalý dárek pro milovníky umění a kávy, spojující vkus a historii v jednom.

Přiveďte do svého domova kousek umění malíře Gustava Klimta s naším porcelánovým šálkem s podšálkem inspirovaným vášnivým Polibkem. Každý doušek kávy se stane zážitkem.

Další informace

Hmotnost 0,76 kg
Rozměry 26 × 9,5 × 17 cm
EAN: 5907580027937 Katalogové číslo: 4997 Kategorie: , , Štítek: