Přírodní mýdlo pro zahradníky

184 

Přírodní mýdlo pro zahradníky

Přírodní mýdlo pro zahrádkáře účinně odstraní vytrvalou špínu z vašich rukou a zároveň kůži na rukou po intenzivní práci na zahradě ošetří. Ruce poškozené prací na zahradě jsou díky tomuto mýdlu minulostí.
 
  • přírodní glycerin a mastek odstraní špínu vašich rukou a zanechá ochrannou léčivou vrstvu na pokožce
  • Bio bambucké máslo pro zjemnění pokožky
  • olivový olej pro hydrataci a výživu pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky
  • bez parabenů
  • příjemně provoní vaši pokožku na celý den

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Váha 100g

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: palmát sodný palmojádrový aqua mastek kyselina palmojádrový butyrospermum parkii (bambucké máslo)* olea europaea (olivový) ovocný olej glycerin chlorid sodný parfém tetrasodium edta tetrasodium etidronate limonen linalool citral citronellol * přísada z ekologického zemědělství

Skladem

Mýdlo pro zahradníky

Ručně vyráběné mýdlo je speciálně navrženo pro zahradníky. Toto mýdlo je obohacené o přírodní glycerin a mastek. Mastek je přirozeně se vyskytující měkký minerál, na pokožce vytváří ochrannou vrstvu. Vaše ruce budou po náročné práci hydratované a vyživené, pokožka zůstane vláčná.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,16 kg
Rozměry 7,5 × 7,5 × 3,7 cm
EAN: 3760231806020 Katalogové číslo: 4441 Kategorie: , ,