Petrolejová lampa historické lesní sklo 907/1/OPM

2.290,00 

Petrolejová lampa 

Sametově zelené sklo a ohnivý plamen spojené v jedinečné petrolejové lampě. Každý detail této ručně vyrobené lampy vyzařuje eleganci a nostalgii minulých časů. Skvostný kousek pro osvěžení interiéru a přidání zářivého romantického doteku. Nechte se okouzlit kombinací tradičního řemesla a působivého designu, který rozzáří vaše prostory.

  • ručně vyrobená petrolejová lampa
  • zelené sklo je zdobeno středověkou technikou tzv. maliny
  • spodní část lampy – zelené lesní sklo průměr 140 mm
  • střední část lampy – mosazný hořák s knotem
  • vrchní část lampy – žáruvzdorné sklo
  • výška lampy 360 mm
  • do lampy používejte výhradně kvalitní český petrolej, který zaručuje optimální hoření

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo křišťálové, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Návod k obsluze lampy naleznete zde:

Kód 907/1/OPM

Vyprodáno

Sklářské studio Krasglass

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Sametově zelené sklo a ohnivý plamen spojené v jedinečné petrolejové lampě - to jsou naše ručně vyráběná mistrovská díla. Každá lampa je vytvořena s láskou a pečlivostí, aby přinesla do vašeho prostoru kouzlo minulých dob a zářivý dojem do vašeho interiéru.

Naše petrolejové lampy jsou nejen krásným doplňkem vašeho interiéru, ale také výjimečným předmětem řemeslného umění. Každá lampa je jedinečná a nese v sobě důraz na detail a preciznost. Přineste si do svého domova kousek historie a elegance s našimi ručně vyrobenými petrolejovými lampami ze zeleného skla.

Klidný plamen a přirozené světlo z petrolejové lampy bude Vaším společníkem ve chvíli odpočinku a relaxace.

Další informace

Hmotnost 0,81 kg
Rozměry 22 × 22 × 14 cm
EAN: 9999993509977 Katalogové číslo: 4541 Kategorie: ,