Korbel cínový s plochým víčkem

3.490 

Cínový korbel s plochým víčkem 

  • tělo korbelu je zdobeno reliéfem s výjevy historické doby
  • korbel je vyroben z cínu
  • výška 170 mm
  • objem 500 ml
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Jen 1 skladem

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě. Pivní korbely

Vítejte ve světě skvostné elegance a tradice vinobraní, kde se spojuje mistrovská řemeslná práce s kvalitním designem. Představujeme vám náš exkluzivní cínový korbel s motivem historické doby. Korbel je skvostným dílem uměleckých rytců a zručných mistrů.

Každý korbel je vytvořen z prvotřídního cínu, což zajišťuje nejen pevnost, ale i eleganci každého detailu. Plastický reliéf s výjevy  každodnního života je doslova vytesán s precizností a vášní pro tradici. Každý obrázek na korbelu vypráví příběh z doby dávno minulé.

Cínové víčko dodává korbelu punc vyjímečnosti a uzavírá tento umělecký a neobvyklý kousek do elegantního celku.

Buďte hrdým vlastníkem našeho cínového korbelu. Korbelu, který je uměleckým dílem a přináší do vašeho domova atmosféru dávných věků a radosti spojené s každodenním životem. Oslavujte život s vkusem a tradicí.

Další informace

Hmotnost 0,67 kg
Rozměry 25 × 15 × 14 cm
EAN: 4008832400506 Katalogové číslo: 4967 Kategorie: ,