Flétny na sekt Romance

599,00 

Flétny na sekt petit Romance

  • sklenice na šampaňské Romance
  • osázeno křišťály Swarovski®
  • dárkové balení 2 kusy
  • objem 150 ml
  • výška 223 mm
  • není možné umývat v myčce nádobí, mytí výhradně ruční v jemném saponátu
  • dárková krabička

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1270.412

Skladem

Sklenice Diamante Romance

Vítejte ve světě krásy a záře, představujeme vám naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI®. Kamínky jsou pečlivě aplikovány speciálním adhezním materiálem, a díky tomu zůstávají pevně na svém místě i při běžném používání. Odlesky krystalů přinášejí do každé chvíle s vínem nevšední okamžik.

Naše kolekce Romance nabízí sklenice s broušeným motivem srdce, které umocní uvolněnou atmosféru romantických večerů. Třpyt kamínků se promítá hluboko do vašich očí, když si pod hvězdami užíváte společné večery. Vychutnejte si spolu krásné chvíle, stejně jako chuť a aroma vašeho oblíbeného šampaňského

Swarovski má dlouhou historii a od roku 1892 se věnuje tvorbě šperků a bižuterie s ohromujícími krystaly. Jeho unikátní komponenty jsou využívány návrháři šperků a oděvů po celém světě. Naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI® jsou jasným důkazem mistrovství a elegance. Jsou ideální nejen jako dokonalý doplněk vašeho stolu, ale také jako luxusní dárek pro vaše blízké.

Nezáleží na tom, zda oslavujete životní milník nebo se těšíte na romantický večer ve dvou, naše sklenice vám dopřejí zářivé okamžiky a punc luxusu. Užijte si s námi vzácné chvíle plné krásy a radosti, a nechte se unést vlnou lesku a svítivých odlesků. Vyberte naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI® a propadněte kouzlu skvostné elegance a nezapomenutelných prožitků.

Další informace

Hmotnost 0,4 kg
Rozměry 23,5 × 6,5 × 12,5 cm
EAN: 8586017246041 Katalogové číslo: 1245 Kategorie: ,