Historické číše na víno Spirála

Elegantní sklenice na víno ze šedého křišťálu s historickými prvky

Dopřejte si servírování vína nebo některého z vašich oblíbených nápojů z našich exkluzivních pohárů vyrobených s láskou a uměleckým nadáním. Sklenice z šedého křišťálu jsou atraktivní a budou se vyjímat v moderních i starobylých interiérech. Sklenice z šedého křišťálu s historickými prvky jsou originální a sklárna v Novém Boru je vyrobila v limitované sérii pro náš obchod.

  • ručně vyrobené poháry s historickými prvky
  • poháry jsou zdobeny jemným dekorem spirály a spinou okolo nožky
  • křišťálové sklo s jemným nádechem šedé barvy
  • výška sklenice 235 mm
  • objem 350 ml
  • sada obsahuje 2 kusy sklenic
  • baleno v dárkové krabici
  • není vhodné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ruční v jemném saponátu

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo zelené, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Manuál výroby a doporučení naleznete zde>>

Kód 14040/SP

1.420,00 

Skladem

EAN: 9999993511406 Katalogové číslo: 5100 Kategorie: ,

Sklářské studio z Nového Boru

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí. Ruční výroba skla je zapsána na Reprezentativním seznamu nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Nabízíme Vám exkluzivní kolekci limitovaných sérií sklenic a džbánků vytvořených uměleckými skláři ze sklářského studia v Novém Boru. Každý kousek nese v sobě ducha precizního uměleckého řemesla a jedinečnosti.

Naše moderní sklenice a džbánky jsou vyrobeny z exkluzivního šedého křišťálu, který přidává šmrnc každému okamžiku. Každý detail je pečlivě promyšlen a zdoben historickými prvky, čímž vytváříme unikátní spojení mezi minulostí a současností. Výsledek je něco, co nenajdete nikde jinde.

Každá sklenice i džbán je vyrobena na zakázku speciálně pro náš obchod, a Vy tím získáváte nejen elegantní doplněk do vaší sbírky sklenic, ale i unikátní kousek, který vypráví svůj vlastní příběh. Nabízíme pouze limitované série, což zajišťuje, že budete vlastnit něco opravdu výjimečného.

Přineste do svého domova neopakovatelný kus umělecké sklářské tradice a nadčasové elegance s naší limitovanou sérií sklenic a džbánků. Objednejte si je dnes a obohaťte své posezení sklenkou, která je stejně jedinečná jako vy.

Další informace

Hmotnost 0,78 kg
Rozměry 22 × 27 × 11 cm