Diamante sklenice na šampaňské Hearts

978,00 

Flétny na sekt a prosecco Hearts & Hearts
  • sklenice na šampaňské s ručně broušeným srdcem
  • objem 210 ml
  • vhodné jako svatební sklenice
  • ručně osázené křišťály Swarovski®
  • baleno v dárkové krabičce vyložené saténem
  • certifikát o pravosti kamenů
  • výrobek není možné umývat v myčce nádobí, doporučujeme umývat ručně v jemném saponátu
  • set obsahuje 2 kusy

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW5057.412

Skladem

Sklenice na šampaňské Hearts 

Vítejte ve světě krásy a záře, představujeme vám naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI®. Kamínky jsou pečlivě aplikovány speciálním adhezním materiálem, a díky tomu zůstávají pevně na svém místě i při běžném používání. Odlesky krystalů přinášejí do každé chvíle s vínem nevšední okamžik.

Naše kolekce Hearts nabízí sklenice s broušeným motivem srdce, které umocní uvolněnou atmosféru romantických večerů. Třpyt kamínků se promítá hluboko do vašich očí, když si pod hvězdami užíváte společné chvíle. Vychutnejte si spolu krásné chvíle, stejně jako chuť a aroma vašeho oblíbeného šampaňského.

Swarovski má dlouhou historii a od roku 1892 se věnuje tvorbě šperků a bižuterie s ohromujícími krystaly. Jeho unikátní komponenty jsou využívány návrháři šperků a oděvů po celém světě. Naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI® jsou jasným důkazem mistrovství a elegance. Jsou ideální nejen jako dokonalý doplněk vašeho stolu, ale také jako luxusní dárek pro vaše blízké.

Nezáleží na tom, zda oslavujete životní milník nebo se těšíte na romantický večer ve dvou, naše sklenice Hearts vám dopřejí zářivé okamžiky a punc luxusu. Užijte si s námi vzácné chvíle plné krásy a radosti, a nechte se unést vlnou lesku a svítivých odlesků. Vyberte naše sklenice zdobené krystaly Crystals by SWAROVSKI® a propadněte kouzlu skvostné elegance a nezapomenutelných prožitků.

Další informace

Hmotnost 0,64 kg
Rozměry 9 × 19,5 × 30,5 cm
EAN: 8586017240681 Katalogové číslo: 1242 Kategorie: ,