Cukrovinky želé pro děti

129 

Dárkový kornout směs želé cukrovinek Amálka

Kornout obsahuje:

  • mini lentilky
  • mini marshmalow
  • želé medvídci
  • sladkokyselá broskvová srdíčka
  • želé medvídci kyselí

Hmotnost obsahu: 240 g

Kornouty vyrábíme i na zakázku podle preferencí zákazníka v množství minimálně 30 kusů. V tomto případě nás prosím kontaktujte.

Složení a obsah alergenů naleznete zde:

Skladem

Želatinové bonbónky 

Už před sto lety se v Německu narodil první želatinový medvídek, a od té doby se tato sladká lahůdka stala oblíbenou pochoutkou po celém světě. Naše želatinové cukrovinky přicházejí ve všech možných tvarech, velikostech, barvách a příchutích, aby uspokojily všechny chuťové preference.

Tato sladkost je milována jak dětmi, tak i dospělými a želatinové bonbónky nesmí chybět na žádné dětské oslavě. A co víc, nejenže jsou chutné, ale také mohou přinést nějaký užitek. Želatina, která tvoří základ těchto sladkostí, obsahuje kolagen, přírodní látku s omlazujícím účinkem. Kolagen je klíčovou součástí pojivové tkáně, a to nejen u pohybového aparátu, ale také chrupavek, vlasů, nehtů a pokožky. Takže si můžete vychutnat naše želatinové dobroty bez výčitek.

A jak se vlastně vyrábějí želatinové bonbónky?

I když se pytlík želatinových cukrovinek zkonzumuje během okamžiku, jeho výroba je zajímavý a náročný proces. Celý proces probíhá na výrobní lince. Nejprve se kukuřičný škrob naplní do kovového tácu, do kterého se vtisknou formy, tvořící přesné tvary budoucích cukrovinek. Poté je do těchto forem vstříknuta ochucená želatina, která okamžitě ztuhne. Po ztuhnutí jsou želatinové bonbony vysypány z formy do síta, kde jsou zbaveny přebytečného škrobu. Hotové želatinové cukrovinky se potom buď rovnou leští v rotačním bubnu, nebo jsou posypávány kyselým cukrem, nebo dalšími posypy. Když už mají želatinové cukrovinky finální podobu, stroj je rovnou zabalí do pytlíků, aby mohly co nejdříve putovat rovnou k vám domů.

Další informace

Hmotnost 0,25 kg
Rozměry 26 × 9 × 9 cm
EAN: 9999993506907 Katalogové číslo: 1509 Kategorie: ,