Cínové pohárky v dřevěné kazetě

3.980,00 

Cínové pohárky s reliéfním dekorem 

  • atraktivní dárek pro náročné muže
  • tělo pohárků je zdobeno reliéfem s výjevy historické doby
  • pohárky jsou vyrobeny z cínu
  • výška 60 mm
  • objem 40 ml
  • sada 6-ti pohárků v dřevěné kazetě
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Jen 1 skladem

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě. Pivní korbely

Vítejte ve světě skvostné elegance a tradice, kde se spojuje mistrovská řemeslná práce s kvalitním designem. Představujeme vám  exkluzivní cínové pohárky s motivem historické doby. Pohárky jsou skvostným dílem uměleckých rytců a zručných mistrů. Cínové pohárky obdivují především muži a to z nich činí atraktivní dárek.

Každý pohár je vytvořen z prvotřídního cínu, což zajišťuje nejen pevnost, ale i eleganci každého detailu. Plastický reliéf s výjevy  každodenního života je doslova vytesán s precizností a vášní pro tradici. Každý obrázek na korbelu vypráví příběh z doby dávno minulé.

Buďte hrdým vlastníkem našich cínových výrobků. Pohárky, které jsou uměleckým dílem a přináší do vašeho domova atmosféru dávných věků a radosti spojené s každodenním životem. Oslavujte život s vkusem a tradicí.

Další informace

Hmotnost 0,97 kg
Rozměry 24 × 24 × 10 cm
EAN: 4008832104206 Katalogové číslo: 4974 Kategorie: ,