Diamante sklenice Venezia na víno

Ručně broušené sklenice na víno Venezia

  • objem 350 ml
  • výška 224 mm
  • šířka 79 mm
  • osázené křišťály Swarovski®
  • dárková krabice
  • sada obsahuje 2 kusy
  • nevhodné do myčky nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante® Slovensko

Kód SW1418.352

799,00 

Skladem

EAN: 8586017248960 Katalogové číslo: 2569 Kategorie: ,

Sklenice Diamante zdobené broušenými krystaly

Představujeme vám sklenice, které zaujmou svým krásným designem a nadčasovou elegancí. Naše sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se jako diamanty. Každý kámen je aplikován speciálním adhezním materiálem a procesem, který zaručuje, že zůstanou pevně na svém místě i při běžném používání. Odlesky těchto krystalů vytvoří z každé chvíle s našimi sklenicemi nezapomenutelný okamžik.

Renomovaná sklářská firma Diamante je synonymem pro kvalitní dárkové sklo. Sklenky jsou vyrobeny výhradně z kvalitního křišťálu, který zajišťuje vysoký lesk a krásné zvonění při přípitku. Slovenská firma Diamante klade velkou pozornost na prezentaci svých výrobků. Každá sklenice je elegantně balena do přesně zpracovaných dárkových krabiček s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů.

Dopřejte si tyto výjimečné sklenice, které přinášejí do vašeho života zářivou eleganci a špetku luxusu. Každý doušek z těchto sklenic bude nejen slavnostním přípitkem, ale také vzácným prožitkem, který si budete užívat v každém okamžiku. Se sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® a od firmy Diamante si vytvoříte nezapomenutelné chvíle a zároveň získáte skvostné dárky pro vaše blízké. Díky jejich nadčasovému designu jsou tyto sklenice také trendy doplněk, který ozdobí vaši domácnost a ukáže váš vkus vašim hostům.

Další informace

Hmotnost 0,706 kg
Rozměry 23 × 9,5 × 25,5 cm