Broušené sklenice na brandy

3.920,00 

Exklusivní ručně broušené sklenice na nízké nožce

Vstupte do světa nekonečné elegance a luxusu broušeného skla. Každý detail tohoto uměleckého skvostu ozdobí vaše prostory neodolatelnou krásou. Naše broušené sklo je symbolem nadčasové elegance, která okouzlí vaše smysly a ozdobí váš život jemným dotekem luxusu.

  • legendární bohatý brus 500PK
  • kompletně ručně broušená sklenice na brandy nebo rumy
  • český olovnatý křišťál
  • objem 250 ml
  • výška skleničky 125 mm
  • průměr skleničky 85 mm
  • je možné používat v myčce nádobí

Výrobce Bohemia Crystal

Jen 1 skladem

Broušený křišťál

Vstupte do světa kouzelného broušeného křišťálu, jehož historie sahá až do dávných dob. Křišťálové sklo, známé také jako křišťál, nás ohromuje svými světelně-odrazivými vlastnostmi a je často používáno pro dekorativní účely. Jmenuje se po přírodním křišťálu, což je bezbarvý krystal křemene.

Tradiční křišťálové sklo je olovnaté a obsahuje 18-35% oxidu olovnatého (PbO), který nahrazuje vápenaté složky běžného skla. Díky tomuto obsahu olova má křišťálové sklo vynikající optické vlastnosti, včetně vyššího indexu lomu, který mu dodává zářivý lesk.

Oxid olovnatý přispívá k vyšší hustotě, menší tepelné vodivosti, větší odolnosti a houževnatosti křišťálového skla. To však také znamená, že zpracování tohoto skla vyžaduje mistrovství a dovednost zručných sklářů. Výsledkem je nádherné a ceněné křišťálové sklo, které se stalo symbolem luxusu a krásy.

Naše broušené křišťálové výrobky nesou ve svých čistých liniích a precizním zpracování ducha Caspara Lehmana, otce broušeného křišťálu. Ponořte se do světa jedinečných uměleckých děl, které přinášejí krásu minulosti do současnosti. Dopřejte si kousky, které zdobí vaše domovy nejen svým uměleckým výrazem, ale i historií a tradicí, jež jsou nám tak drahé.

Další informace

Hmotnost 1,84 kg
Rozměry 29 × 23 × 10 cm
EAN: 9999993509076 Katalogové číslo: 1947 Kategorie: , ,