Swarovski znamení zvěrokruhu Vodnář

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Vodnář

Zdobeno krystaly Swarovski®

Znamení Vodnář  21.1. – 19.2.
Dárková krabička

Není skladem

Muž Vodnář

Je společenský, milý, prakticky založený a dobrý organizátor. Disponuje vnitřní intuicí a tak se v životě dokáže dobře rozhodovat, snaží se o nezávislost a svobodu. Muž Vodnář  je nositelem neobvyklých myšlenek a průkopníkem všeho nového. Nemá rád dodržování starých zvyků a forem, konvenčnost a také rozkazování. Vodnáři bývají vždy v čele pokroku. Muž Vodnář je milující rodič, vůči svým dětem projevuje

Žena Vodnář

Je svědomitá, duchaplná, vždy elegantní a přitažlivá. Má mnoho přátel, ráda se obklopuje zajímavými lidmi, které vyhledává především v uměleckém světě. V lásce je neopakovatelná a tajemná, a tím je pro muže nesmírně přitažlivá. Je úspěšná ve všech zaměstnáních, umí si poradit v jakékoliv situaci. Matky Vodnář milují své děti, jsou velice tolerantní. Na své děti nekřičí, za všech okolností se snaží vytvořit co nejpěknější prostředí.Bohatě zdobená soška znamení Vodnář jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí.

Při výrobě sošek je kladem velký důraz na detail a tak jsou tyto výrobky malým uměleckým dílem.Každá soška je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílko okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1777 Kategorie: , Štítky: ,