Swarovski znamení zvěrokruhu Střelec

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Střelec

Zdobeno krystaly Swarovski®

Znamení Střelec  22.11. – 21.12.

Dárková krabička

Skladem

Muž Střelec

Je přívětivý, milý, obětavý a zábavný společník. Ve Střelci pulsuje nezkrotná vášeň, je plný ohně. Rád cestuje, sportuje, má rád dobrodružství. Muž Střelec je dostatečně sebevědomý, v životě se dokáže prosadit. Střelec je ohnivé znamení a tak miluje celou duší, s velkou vášní, zároveň však potřebuje svobodu, bez které nedokáže žít. Je přímočarý, vytrvalý, chápavý a má velký smysl pro spravedlnost.

Žena Střelec

Žena narozená v tomto znamení je přitažlivá, hezká a společenská. Je zvědavá, se širokými zájmy a smyslem pro humor. Své city obvykle skrývá, je velmi citlivá. Má ráda přepych, s oblibou cestuje a přitahuje ji umění. Je velkým bojovníkem za právo a spravedlnost, je optimistická, ochotná pomáhat druhým a přinášet velké oběti. Matky narozené ve znamení Střelce vychovávají své děti k pravdomluvnosti, čestnosti a odpovědnosti. Dokážou jim dát dostatek volnosti a pěstují v nich lásku k přírodě.

Bohatě zdobená Swarovski figurka znamení zvěrokruhu Střelec jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě figurek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý kousek malým uměleckým dílem. Každá figurka je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1774 Kategorie: , Štítky: ,