Swarovski znamení Zvěrokruhu Lev

435,00 

Dárková figurka znamení Zvěrokruhu Lev

Zdobeno krystaly Swarovski®

znamení Lev  23.7. – 23.8.

Dárková krabička

Jen 1 skladem

Muž Lev

Muž Lev má vrozenou autoritu, touhu po vládnutí, je velmi sebevědomý, věří svým silám a schopnostem. Je praktický, dobrosrdečný, impulsivní, svoje jednání však dobře ovládá.  Ve společnosti bývá Lev téměř vždy středem pozornosti. Žena je pro Lvi doplněk jejich osobnosti, proto ji bude zajišťovat pohodlí a zahrnovat ji krásnými věcmi. Lev patří mezi hlavní znamení zvěrokruhu. Inklinuje k vedoucímu postavení, touží stát v čele, aby mohl dosáhnout úspěchů, poct a ,, královského trůnu ''.

Žena Lev 

Žena narozená ve znamení Lva je velmi krásná, společensky úspěšná, temperamentní a nevyzpytatelná. Své přednosti dobře zná, dokáže je v pravou chvíli a v pravý čas dobře použít. Má ráda přepych, postavení jejího partnera je pro ni velmi důležité. Žena Lev nesnáší jakékoliv omezování, jak v manželství tak ve společnosti. Matky narozené ve znamení Lva chrání svoje rodinné štěstí a především děti, které vedou k samostatnosti a také je rozmazlují drahými dárky.

Bohatě zdobená soška znamení Zvěrokruhu Lev jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě figurek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý kousek malým uměleckým dílem. Každá figurka je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1770 Kategorie: , Štítky: ,