Šálek s podšálkem na kávu Klimt Polibek

436,00 

Šálek s podšálkem na kávu

  • porcelánový šálek s podšálkem s dekorem slavného Klimtova obrazu Polibek
  • objem šálku 250 ml
  • průměr šálku 88 mm, výška 68 mm
  • průměr podšálku 138 mm
  • baleno v dárkové krabičce
  • nelze používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce Carmani®

Skladem

Šálek s podšálkem Gustav Klimt

Představujeme vám exkluzivní soupravu porcelánových šálků s podšálkem, který nese ducha uměleckého mistra Gustava Klimta. Inspirací pro jeho dekoraci se stalo ikonické Klimtovo dílo Polibek a výsledkem je nádherně dekorovaný šálek, který přináší umění a eleganci do každodenního rituálu pití kávy.

Tento šálek je více než jen hrnek na kávu. Je to kus uměleckého dědictví, který zdobí váš stůl a zároveň vás vtahuje do světa Gustava Klimta. Na jemném porcelánu najdete motiv obdivovaného díla Polibek, který je vyobrazen s neuvěřitelnou precizností a láskou k detailu, stejně jako v Klimtových obrazech.

S tímto šálkem můžete zahájit každý den s kávou, která ještě více povznese váš duševní stav. Šálek s podšálkem se zabalen v elegantním papírovém kufříku a to z něj dělá dokonalý dárek pro milovníky umění a kávy, spojující vkus a historii v jednom.

Přiveďte do svého domova kousek umění malíře Gustava Klimta s naším porcelánovým šálkem s podšálkem inspirovaným obrazem Polibek. Každý doušek kávy se stane zážitkem.

Další informace

Hmotnost 0,48 kg
Rozměry 17,5 × 21 × 11,5 cm
EAN: 5907580049380 Katalogové číslo: 5178 Kategorie: , , Štítek: