Regenerační krém na ruce s oslím mlékem

172,00 

Regenerační a ochranný krém pro namáhanou pokožku rukou

  • BIO oslí mléko
  • BIO arganový olej pro hloubkovou výživu
  • pupalkový olej pro regeneraci a zjemnění hrubé kůže
  • vysoký obsah vitamínů, aminokyselin a mastných kyselin pro výživu
  • syrovátka, fosfolipidy, fytosterol pro zklidnění a uvolnění pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky včetně citlivé
  • objem 30 ml

Doporučujeme pro každodenní použití pro maximální efekt zdravé, jemné a hydratované pokožky rukou. Regeneruje drobné záděrky, vyživuje nehtové lůžko a nehty. Vhodné pro každodenní použití. Naneste malé množství krému na předem vyčištěnou dlaň a lehce vmasírujte.

Minimálně 96% ingrediencí v krému je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: voda, olej z hroznových jader, bambucké máslo, glycerin, oslí mléko z bio chovu, arganový olej, pupalkový olej, kokosový olej, extrakt z jader rozmarýnu, slunečnice, citrónu

Vyprodáno

BIO krém na ruce s oslím mlékem

Regenerační krém na ruce obsahuje oslí mléko v bio kvalitě známé pro své výživné, revitalizační a hydratační vlastnosti díky svému bohatství na vitamíny A, B1, B2, B6, C, D, E, minerály a stopové prvky, mastné kyseliny, aminokyseliny a také na syrovátku a fosfolipidy. Dále obsahuje arganový olej v bio kvalitě známý pro své vyživující a regenerační vlastnosti, bambucké máslo, které díky přítomnosti fytosterolu se zklidňujícími vlastnostmi zklidňuje a uvolňuje napjatou pokožku rukou, dále kokosový olej a pupalkový olej, který pokožku rukou pěstí a vyhlazuje vrásky.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Rozměry 5 × 12,5 × 3,5 cm
EAN: 3760231807096 Katalogové číslo: 4165 Kategorie: ,