Peelingové mýdlo La Savonnerie de Nyons pšeničné otruby

280 

Francouzské mýdlo na provázku z pšeničných otrub

  • šetrně čistí póry pokožky a usnadňuje uvolnění odumřelých buněk
  • Bio bambucké máslo bohaté na vitamíny A, D, F a E vyživuje pokožku a pomáhá dobře budovat její obrannou bariéru
  • olivový olej pokožku hydratuje, pomáhá udržet kolagen a vyživuje pokožku
  • pšeničné otruby podporují obranyschopnost organismu
  • pšeničné otruby mají velký obsah minerálních látek
  • bez parabenů
  • váha mýdla 220 g

Výrobce La Savonnerie de Nyons Francie

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Složení: palmát sodný sodný palmojádrový aqua (voda) palmojádrová kyselina parfém (vůně) butyrospermum parkii (bambucké máslo) máslo olea europaea (olivový) ovocný olej pšeničné otruby glycerin chlorid sodný tetrasodný edta tetrasodný etidronát benzyl salicylát amyl cinnamal citronellol cinnamal kumarinalphalon-euis * složka z ekologického zemědělství

Skladem

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,25 kg
EAN: 3760231807287 Katalogové číslo: 1264 Kategorie: ,