Nápojový set s cínovými dekoracemi Jelen

2.794 

Nápojová sada s cínovými dekoracemi Jelen

  • atraktivní dárek pro náročné muže
  • sada sklenic a láhve na pálenku s cínovou dekorací Jelen
  • objem láhve 500 ml
  • výška 315 mm
  • objem panáku 50 ml
  • výška 75 mm
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Jen 1 skladem

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě.

Vítejte ve světě skvostné elegance a tradice, kde se spojuje mistrovská řemeslná práce s kvalitním designem. Představujeme vám  exkluzivní nápojovou sadu s cínovou dekorací Jelen. Cínová dekorace je dílem zručných rytců a nadaných umělců.

Každá cínová dekorace je vytvořena z prvotřídního cínu, což zajišťuje nejen pevnost, ale i eleganci každého detailu. Plastický reliéf s výjevem mysliveckých trofejí je doslova vytesán s precizností a vášní pro tradici. Každý obrázek vypráví příběh lidské vášně a symbolizuje nadšení pro tradici myslivectví. Výrobky s cínovými dekoracemi obdivují především muži a to z nich činí exkluzivní dárek.

Buďte hrdým vlastníkem našich cínových výrobků. Nápojové sady, které jsou uměleckým dílem a přináší do vašeho domova atmosféru dávných věků a radosti spojené s každodenním životem. Oslavujte život s vkusem a tradicí.

Další informace

Hmotnost 1,52 kg
Rozměry 42 × 25 × 9 cm
EAN: 4008832151545 Katalogové číslo: 4975 Kategorie: ,