Korbel skleněný s cínovým víčkem k 70-tinám

1.472,00 

Korbel skleněný s cínovým víčkem

  • tělo korbelu je skleněné
  • víčko korbelu vyrobeno z cínu
  • objem 500 ml
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Skladem

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě.

Vítejte ve světě skvostné elegance a tradice, kde se spojuje mistrovská řemeslná práce s kvalitním designem. Představujeme vám  exkluzivní korbel s cínovým víčkem a dekorací k 70-tinám. Cínová dekorace je dílem zručných rytců a umělců.

Přinášíme vám unikátní pivní korbely pro muže, které okouzlí nejen výjimečným designem, ale i precizními detaily. Pivní korbely jsou zdobeny různými výjevy z lovu ryb, zvěře nebo číslem k významnému životnímu jubileu a to z těchto mimořádných pivních korbelů s cínovými víčky činí atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 1,16 kg
Rozměry 25 × 15 × 14 cm
EAN: 4008832933486 Katalogové číslo: 4966 Kategorie: ,