Korbel pivní s cínovým víčkem Kachny

1.345,00 

Korbel skleněný s cínovým víčkem motiv myslivecký

  • tělo korbelu je skleněné
  • víčko korbelu vyrobeno z cínu
  • objem 500 ml
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Jen 1 skladem

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě. Pivní korbely

Oslavte výjimečné chvíle s naší exkluzivní kolekcí pivních korbelů pro pány. Každý korbel je nejen praktickým nástrojem pro milovníky dobrého piva, ale i uměleckým dílem, které spojuje špičkovou řemeslnou práci a výrazný design.

Ponořte se do přírodní krásy s našimi skleněnými korbely zdobenými motivy divokých ptáků a zvěře. Každý detail je pečlivě vyobrazen a zpracován, aby přenesl do vaší ruky atmosféru volné přírody a dobrodružství.

A co dodává naší kolekci skvostné jedinečnosti? Cínová víčka ručně vyrobená se špičkovou precizností. Každý korbel se tak stává unikátním uměleckým kouskem, který zdobí váš stůl a přináší do vaší každodennosti špetku luxusu.

Oslavujte každý okamžik s našimi pivními korbely pro pány - spojením funkčnosti, designu a uměleckého řemesla. Buďte pánem svého času a užívejte si pivní chvíle ve stylu, který si zasloužíte.

Další informace

Hmotnost 1,10 kg
Rozměry 25 × 15 × 14 cm
EAN: 4008832933134 Katalogové číslo: 4963 Kategorie: ,