Hrnek Tina 380 ml černobílá kočka

Porcelánový plecháček s obrázkem kočky

  • porcelánový hrnek ručně dekorovaný černou linkou
  • objem hrnku 380 ml
  • výška hrnku 90 mm
  • průměr hrnku 100 mm
  • je možné používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě
  • malé obrázky vně hrnku se liší a nelze si je v objednávce vybrat 

Porcelánové hrnky ve tvaru plecháčků s černobílým portrétem kočky přinášejí do vašeho domova nejen krásu, ale také příjemné chvíle pohody a radosti. Každé použití těchto hrnků bude pro vás jedinečným zážitkem. Vyjádřete svůj vlastní styl a vkus a dopřejte si tyto krásné porcelánové hrníčky do své sbírky.

236,00 

Jen 1 skladem

EAN: 8590252051988 Katalogové číslo: 5209 Kategorie: , , , Štítek:

Porcelánový plecháček

Tento typ hrnků je inspirován klasickými plecháčky. Co je lepšího, než si vychutnat svůj oblíbený nápoj z hrnku zdobeného krásným černobílým obrázkem kočky? Každý hrnek je ručně zdoben nádherným portrétem kočky, který získává na síle díky kontrastu mezi černou a bílou barvou. Tento design symbolizuje gracióznost, nezávislost a eleganci, kterou kočky představují. Každý hrnek je vlastně uměleckým dílem, které vás bude inspirativně provázet každý den.

Naše porcelánové hrnky jsou vyrobeny z prvotřídního porcelánu, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost. Jsou vhodné pro myčku nádobí a mikrovlnnou troubu, což znamená, že si můžete bez obav dopřát svůj oblíbený nápoj kdykoliv. Kvalita materiálů zaručuje, že vám tyto porcelánové hrnky plecháčky budou sloužit dlouhá léta.

Další informace

Hmotnost 0,370 kg
Rozměry 13,5 × 13,5 × 9,5 cm