Hrnek Tina černobílá kočka

183,00 

Porcelánový plecháček s obrázkem kočky

  • porcelánový hrnek ručně dekorovaný černou linkou
  • objem hrnku 250 ml
  • výška hrnku 80 mm
  • průměr hrnku 88 mm
  • je možné používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Porcelánové hrnky ve tvaru plecháčků s černobílým portrétem kočky přinášejí do vašeho domova nejen krásu, ale také příjemné chvíle pohody a radosti. Každé použití těchto hrnků bude pro vás jedinečným zážitkem. Vyjádřete svůj vlastní styl a vkus a dopřejte si tyto krásné porcelánové hrníčky do své sbírky.

Jen 1 skladem

Porcelánový plecháček

Tento typ hrnků je inspirován klasickými plecháčky. Co je lepšího, než si vychutnat svůj oblíbený nápoj z hrnku zdobeného krásným černobílým obrázkem kočky? Každý hrnek je ručně zdoben nádherným portrétem kočky, který získává na síle díky kontrastu mezi černou a bílou barvou. Tento design symbolizuje gracióznost, nezávislost a eleganci, kterou kočky představují. Každý hrnek je vlastně uměleckým dílem, které vás bude inspirativně provázet každý den.

Naše porcelánové hrnky jsou vyrobeny z prvotřídního porcelánu, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost. Jsou vhodné pro myčku nádobí a mikrovlnnou troubu, což znamená, že si můžete bez obav dopřát svůj oblíbený nápoj kdykoliv. Kvalita materiálů zaručuje, že vám tyto porcelánové hrnky plecháčky budou sloužit dlouhá léta.

Další informace

Hmotnost 0,275 kg
Rozměry 11,5 × 11,5 × 8 cm
EAN: 8590252056068 Katalogové číslo: 4826 Kategorie: , , , Štítek: