Historické pohárky na víno s malinou

Pohárky na víno z šedého křišťálu

Dopřejte si pití vína z našich exkluzivních skleněných pohárů vyrobených s láskou a uměleckým nadáním. Pohárky z šedého křišťálu jsou atraktivní a budou se vyjímat s v moderních interiérech. Sklenice z šedého křišťálu s historickými prvky jsou originální a vyrábí se především  pro zákazníky ze zahraničí, kteří jsou velkými obdivovateli českého sklářství.

  • ručně vyrobené pohárky s historickými prvky
  • poháry jsou zdobené středověkou technikou maliny a spinou
  • křišťálové sklo s jemným nádechem šedé barvy
  • okraj sklenic je hladký
  • objem sklenice 250 ml
  • výška sklenice 105 mm
  • průměr sklenice 70 mm
  • sada 2 kusy
  • baleno v dárkové krabici
  • není vhodné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ruční v jemném saponátu

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo zelené, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Manuál k výrobku naleznete zde >>

Kód K99D

980,00 

Skladem

EAN: 9999993511017 Katalogové číslo: 5022 Kategorie: ,

Sklářské studio z Nového Boru

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí.

Jsme hrdi na naši bohatou historii, která sahá zpět několik generací. Naše rodinná sklářská tradice začala již před mnoha desítkami let. Od našeho zrodu jsme se věnovali uměleckému sklářství a postupem času jsme získali bezkonkurenční znalosti a dovednosti ve výrobě skla. Naše studio je jedním z nejstarších a nejuznávanějších sklářských studií v regionu. Po mnoho let jsme zkoumali historické techniky a zdokonalovali je, aby naše výrobky zářily autentičností a šarmem středověkého umění. Naše sklářské studio se specializuje na sklo „historizující″, které spojuje kouzlo středověkých technik s moderními tvary užitkového skla. Naše sklo zdobí domovy, interiéry a srdce lidí nejen v České republice, ale po celém světě.

Používání našeho výjimečného skla je nejen o estetickém zážitku, ale také o rozkoši pro vaše smysly. Když vezmete do ruky náš hutně tvarovaný výrobek, okamžitě ucítíte jemnost a hladkost povrchu, které přináší neuvěřitelný pocit pohodlí. Pokud hledáte nejen skvostná umělecká díla, ale i kousek historie, který do vašeho domova přinese krásu minulých dob, pak jste na správném místě.

Darujte unikátní kousek uměleckého skla z našeho Sklářského studia v Novém Boru! Vyberte dárek podle osobnosti vašich přátel, ať už to jsou milovníci umění, sběratelé nebo jednoduše ti, kteří ocení výjimečnou krásu.

Další informace

Hmotnost 0,30 kg
Rozměry 17 × 9 × 13,5 cm