Džbánek z šedého křišťálu s dekorem

858 

Džbánek z šedého křišťálu

Dopřejte si servírování vína nebo některého z vašich oblíbených nápojů z našich exkluzivních skleněných džbánů vyrobených s láskou a uměleckým nadáním. Džbány z šedého křišťálu jsou atraktivní a budou se vyjímat v moderních i starobylých interiérech. Džbánky z šedého křišťálu s historickými prvky jsou originální a vyrábí se především  pro zákazníky ze zahraničí, kteří jsou velkými obdivovateli českého sklářství.

  • ručně vyrobený džbánek s historickými prvky
  • džbánek je zdobený jemným dekorem a technikou maliny
  • křišťálové sklo s jemným nádechem šedé barvy
  • objem džbánku 450 ml
  • baleno v dárkové krabici
  • není vhodné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ruční v jemném saponátu

Na objednávku ve větším množství je možné vyrábět sklo zelené, sklo kvality středověku ( bublinaté a nečisté sklo ) . Po dohodě s výrobcem lze vyrábět i výrobky jiných tvarů. Je možné vyrobit i různé soupravy podle přání zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění vašeho požadavku.

Manuál k výrobku naleznete zde >>

Kód KP134

Skladem

Sklářské studio z Nového Boru

Vítejte ve Sklářském studiu v Novém Boru u České Lípy, kde vzniká ohromující umění hutně tvarovaného skla s dlouholetou tradicí.

Nabízíme Vám exkluzivní kolekci limitovaných sérií sklenic a džbánků vytvořených uměleckými skláři ze sklářského studia v Novém Boru. Každý kousek nese v sobě ducha precizního uměleckého řemesla a jedinečnosti.

Naše moderní sklenice a džbánky jsou vyrobeny z exkluzivního šedého křišťálu, který přidává šmrnc každému okamžiku. Každý detail je pečlivě promyšlen a zdoben historickými prvky, čímž vytváříme unikátní spojení mezi minulostí a současností. Výsledek je něco, co nenajdete nikde jinde.

Každá sklenice i džbán je vyrobena na zakázku speciálně pro náš obchod, a Vy tím získáváte nejen elegantní doplněk do vaší sbírky sklenic, ale i unikátní kousek, který vypráví svůj vlastní příběh. Nabízíme pouze limitované série, což zajišťuje, že budete vlastnit něco opravdu výjimečného.

Přineste do svého domova neopakovatelný kus umělecké sklářské tradice a nadčasové elegance s naší limitovanou sérií sklenic a džbánků. Objednejte si je dnes a obohaťte své posezení sklenkou, která je stejně jedinečná jako vy.

Další informace

Hmotnost 0,44 kg
Rozměry 14,5 × 16,5 × 11 cm
EAN: 9999993511048 Katalogové číslo: 5025 Kategorie: ,